Katılımcı Listesi

Yozgat Doğa ve Bilim Kampı Katılımcı Öğrenci Listesi (ASIL)
Furkan TAN Merkez AGAH EFENDİ ORTAOKULU
Polat ASLAN Merkez AGAH EFENDİ ORTAOKULU
Şevval ÇELİK Merkez AGAH EFENDİ ORTAOKULU
ELİF TEMOÇİN Merkez AYŞE ILICAK İMAM HATİP ORTAOKULU
HAYRUNNİSA ÇETİN Merkez AYŞE ILICAK İMAM HATİP ORTAOKULU
Hatice Budak Boğazlıyan Çalapverdi Ortaokulu
Rumeysa sevim Boğazlıyan Çalapverdi ortaokulu
ARDA KARAMAN Sorgun ERTUĞRUL GAZİ ORTA OKULU
Melce su bağcı Merkez Fatma temel turhan ortaokulu
Süeda Meşe Merkez Fatma Temel Turhan Ortaokulu
Buğra EKİNCİ Merkez Fatmatemelturhan Ortaokulu
Muhammed Hakkı ALTUNOK Sorgun Fevzi Çakmak Ortaokulu
Abdül Kadir SOYSAL Sorgun Gedikhasanlı Şehit Mustafa Önder Ortaokulu
Beyza SOYSAL Sorgun GEDİKHASANLI ŞEHİT MUSTAFA ÖNDER ORTAOKULU
Beyzanur YILDIZHAN Sorgun GEDİKHASANLI ŞEHİT MUSTAFA ÖNDER ORTAOKULU
Enes SOYSAL Sorgun GEDİKHASANLI ŞEHİT MUSTAFA ÖNDER ORTAOKULU
Firdevs ÖGÜNÇ Sorgun GEDİKHASANLI ŞEHİT MUSTAFA ÖNDER ORTAOKULU
Hazal Nur AYAN Sarıkaya Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu
Nursima Ünalmış Sarıkaya Mehmet Akif Ersoy İmam-ı Hatip Ortaokulu
Muhammed Yasir OLCAY Sorgun Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Edip Ersöz Merkez Merkez Orta Okulu
Ahmet Efe Bayraktar Merkez Merkez Ortaokulu
Batuhan Tanış Merkez Merkez ortaokulu
Mustafa Kerem Kayacık Merkez Merkez Ortaokulu
MUHAMMED DENİZKAN Sorgun SORGUN AGAHEFENDİ İMAM HATİP ORTAOKULU
SEFA BURAK ŞAHBAZ Sorgun SORGUN AGAHEFENDİ İMAM HATİP ORTAOKULU
SÜMEYYE ŞİMŞEK Sorgun SORGUN AGAHEFENDİ İMAM HATİP ORTAOKULU
Melih Alan Sorgun Sorgun Mehmet Akif Ersoy ortaokulu
Tarık YılmazFidan Sorgun Sorgun Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Ahmet ARSLAN Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu
Ahmet KÖKSAL Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu
Bekir KAYA Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu
Hüseyin CEYLAN Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu
Hüseyin KILIÇ Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu
Mehmet SÜZENER Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu
Mete Tülek Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu
Muhammed Furkan ARSLAN Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu
Seyit Ahmet Emin Çelik Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu
Yunus Emre EROL Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu
Muhammed Emir ŞAHİN Sorgun YOZGAT/Sorgun – Milli Egemenlik Ortaokulu

Yukarıda asıl listedeki öğrenciler eğitim gördükleri okullardan alacakları belgeleri doldurup okul idaresine 4 Eylül 2018 salı günü mesai bitimine kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

Yozgat Doğa ve Bilim Kampı Katılımcı Öğrenci Listesi (YEDEK LİSTE SIRALAMALI)
Batuhan Söyler Sorgun Sorgun Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Şevval Tanrıkulu Boğazlıyan Çalapverdi Ortaokulu
Beytullah sevim Boğazlıyan Çalapverdi ortaokulu
Ömer ERMİŞ Sorgun GEDİKHASANLI ŞEHİT MUSTAFA ÖNDER ORTAOKULU
Oğuz GÜNAYDIN Merkez AGAH EFENDİ ORTAOKULU
FURKAN ŞENGÜL Sorgun SORGUN AGAHEFENDİ ORTAOKULU

Yedek listeden katılmaya hak kazananlar asıl listeden gelmeyen olması durumunda yukarıdaki sıralamaya göre çağrılacaktır. Şu an için herhangi bir şey yapmalarına gerek yoktur. Gelmeyen olması durumunda iletişime geçilecektir.

 

Etkinliklerimizden